Projekt pomocy osobom niesamodzielnym
Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj269
mod_vvisit_counterWczoraj218
mod_vvisit_counterTen tydzień940
mod_vvisit_counterOstatni tydzień2606
mod_vvisit_counterTen miesiąc8511
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12895
mod_vvisit_counterWszystkie dni1156462

Hospicjum Św. Ojca Pio - Aktualności
Wyniki wyboru wykonawcy okien PDF Drukuj Email
środa, 27 września 2017 06:26

W wyniku zaproszenia do składania ofert na realizację  zadnia pn. „Wykonanie, dostawa oraz montaż elementów zewnętrznych okien dla modułu KOMPLEKS OBIEKTÓW OJCA PIO - DOM OPIEKI + PRZYCHODNIA”  wybrano ofertę firmy FACHBUD P.R.B. Zbigniew Badźmierowski 43-211 Czarków, ul. Sosnowa 4.

W załączeniu protokół analizy ofert --> pobierz

 
Hospicjum Ojca Pio prosi o głosy! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 września 2017 06:59

Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie prosi o oddanie głosu na projekt dotyczący V etapu budowy Domu św. Ojca Pio. Projekt został pozytywnie oceniony przez Referat Zdrowia w Urzędzie Miejskim. Jeśli wygra w głosowaniu „Pszczyński Budżet Obywatelski 2018” budowa zakończy się szybciej i do Domu Ojca Pio trafią pierwsi chorzy.

Głosowanie ─ od 15 września do 1 października 2017 roku ─ jest proste. Może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec gminy Pszczyna  wieku powyżej 15 roku życia. Wystarczy wejść na www.budzet.pszczyna.pl i zagłosować na: Projekt ogólnogminny (nr 6) pt.: „Realizacja V etapu budowy Domu Ojca Pio w Pszczynie”. Uwaga: głos uznaje się za oddany dopiero po kliknięciu w link, który otrzymamy na swoją skrzynkę mailową.

Osoby, które nie korzystają z internetu mogą zagłosować tradycyjnie, m.in. w Urzędzie Miejskim w Pszczynie. Punkty z urnami wyborczymi znajdują się też w sołectwach i na osiedlach. Uwaga: aby oddać głos potrzebny jest PESEL z dowodu osobistego! Lista punktów do głosowania znajduje się poniżej.

─  Dom Ojca Pio to dobro wspólne, w które zaangażowanych jest wiele osób. Zależy nam na jak najszybszym otwarciu. W części,  którą już budujemy będziemy prowadzić dzienną opiekę nad osobami starszymi i przychodnię medycyny paliatywnej. Oba zagadnienia są niezwykle ważne. Chcemy zapewnić profesjonalną opiekę chorym niesamodzielnym, którzy mogliby przebywać u nas, gdy ich bliscy są w pracy. Takie rozwiązanie poprawia kondycję i samopoczucie chorych, ale także odciąża rodziny, pozwala na złapanie oddechu. Od lipca prowadzimy już taką pomoc w domach chorych. Obserwuję, jak dzięki temu zmienia się ich postawa od zniechęcenia i zgorzknienia do poczucia, że jeszcze nie wszystko stracone. Dom Ojca Pio sprawi, że takich pozytywnych przykładów będzie jeszcze więcej. Natomiast przychodnia jest bardzo potrzebna, aby przedłużyć profesjonalną opiekę i pomoc ambulatoryjną. Dlatego prosimy o głosowanie online oraz informowanie znajomych, gdzie i jak mogą głosować tradycyjnie ─ mówi Teresa Buczak, prezes pszczyńskiego Hospicjum św. Ojca Pio.

Od 19 lat hospicjum w Pszczynie niezmiennie niesie pomoc nieuleczalnie chorym na nowotwory oraz ich rodzinom. Wszystkie świadczenia, udzielane przez lekarzy, pielęgniarki, rehabilitantów, psychologów i wolontariuszy, są bezpłatnie, zawsze z myślą o tym, by były na jak najwyższym poziomie. Oddanie głosu na budowę Domu będzie wielką pomocą dla ludzi, których doświadcza ciężka choroba i związany z nią dramat. Dom zapewni im opiekę, wsparcie i godne życie.

Zagłosuj na projekt hospicjum w Pszczyńskim Budżecie Obywatelskim! Każdy oddany głos przybliża dzień otwarcia Domu Ojca Pio.Lista miejsc głosowania tradycyjnego
Ulotka z prośbą o głosowanie na Hospicjum


 
Zaproszenie do składania ofert - okna PDF Drukuj Email
wtorek, 12 września 2017 06:04
Zapraszamy do złożenia oferty na dostawę i montaż okien do budynku Domu opieki nad osobami starszymi i Przychodni budowanych w ramach budowy Domu Ojca Pio przez nasze hospicjum. Poniżej zamieszczamy szczegółowe opisy i załączniki.
Zapytanie ofertowe zawiera zmienione dane techniczne okien - wkład zespolony 3 szybowy, U<=0,5W/M2K, profile U<=1,6W/M2K, kolor drewnopodobny-złoty dąb itp. szczegóły w zestawieniach.

Zaproszenie do składania ofert

Formularz ofertowy - załącznik nr 1

Przedmiary - załącznik nr 2

Wzór umowy - załącznik nr 3

Oświadczenie - załącznik nr 4 
Ogłoszenie o wycofaniu zapytania ofertowego PDF Drukuj Email
wtorek, 05 września 2017 16:44

W związku z nowymi proponowanymi rozwiązaniami technicznymi dla realizacji zadania pn.: „Wykonanie, dostawa oraz montaż elementów zewnętrznych okien dla modułu KOMPLEKS OBIEKTÓW OJCA PIO - DOM OPIEKI + PRZYCHODNIA” komisja oceniająca oferty postanowiła nie rozstrzygać zapytania i przygotować nowe zapytanie w najbliższym czasie.

 
Ogłoszenie wyniku zebrania ofert - płot PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 września 2017 06:18

W wyniku analizy złożonych ofert na wykonanie ogrodzenia na działce nr 1529/54 położonej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie w Pszczynie wybrano ofertę firmy MET-KAM Kamil Drożdż, 34-360 Milówka, ul. Jana Kazimierza 28, której oferowana cena za metr bieżący ogrodzenia była najniższa i wynosiła 145 złotych brutto wraz z demontażem obecnego ogrodzenia.

W załączeniu protokół analizy ofert --> pobierz

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 71

1 % dla Hospicjum


Jeśli jesteś emerytem, rencistą możesz przekazać swój 1% wypełniając prostą deklarację PIT OP

Pobierz tu PIT OP


JUŻ WKRÓTCE ROZPOCZĘCIE AKCJI ZDOBYWAMY SZCZYTY

1.05.2018-30.11.2018

REGULAMIN AKCJI

KARTA UCZESTNIKA - PDF

KARTA UCZESTNIKA - DOCHospicjum otrzymało dotację z Fundacji PKO Bank Polski na zakup ssaka niezbędnego do udzielania pomocy chorym.

DZIĘKUJEMY!


Ważne informacje

Data

26 Kwietnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir
Do końca roku zostało 250 dni.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie
Copyright 2010.