Projekt pomocy osobom niesamodzielnym
Vinaora Visitors Counter

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj116
mod_vvisit_counterWczoraj218
mod_vvisit_counterTen tydzień787
mod_vvisit_counterOstatni tydzień2606
mod_vvisit_counterTen miesiąc8358
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12895
mod_vvisit_counterWszystkie dni1156309

Hospicjum Św. Ojca Pio - Aktualności
Rekolekcje w Hałcnowie PDF Drukuj Email
wtorek, 23 sierpnia 2011 16:44


Zapraszamy na Dni Skupienia organizowane przez Hospicjum Św. Kamila w Bielsku-Białej, które rozpoczną się dnia 2 września 2011 (piątek) o godz. 18.00, a zakończą się dnia 4 września 2011 (niedziela) po obiedzie około godz. 14.00.
Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Trzaska z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Rekolekcje prowadzone będą w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Serafitek w Hałcnowie przy ul. Małgorzaty Szewczyk 24.

W sprawie zgłoszeń można kontaktować się na nr tel. 601243415 lub z Hospicjum Św. Kamila: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,tel.: (33) 811 03 67

 
Gość ze Sri Lanki PDF Drukuj Email
czwartek, 18 sierpnia 2011 17:21

Gościem naszego ostatniego, sierpniowego spotkania hospicyjnego był ksiądz Mariusz Michalik misjonarz ze Sri Lanki. Podczas spotkania ksiądz Mariusz opowiadał nam o misjach, kulturze, obyczajach i życiu mieszkańców Sri Lanki. Pod opieką księdza Mariusza znajdują się młodzi chłopcy uczęszczający do szkoły katolickiej. To dla nich ksiądz stara się w Polsce, a także wszędzie gdzie przebywa, pozyskać środki na utrzymanie. Podczas ostatniego pobytu w Polsce otrzymał sto par nowych butów dla swoich podopiecznych, a także leki i inne niezbędne przedmioty, które w kontenerze powędrowały statkiem na wyspę. Czternastu chłopców zostało również adoptowanych na odległość. Wielkim osiągnięciem jest także wybudowanie nowej kaplicy przy szkole.
Rozmowa z księdzem pozwoliła nam na nowo spojrzeć na kwestie ewangelizacji, miejsca kościoła w świecie, a także roli każdego z nas.

Wielkie Bóg zapłać księże Mariuszu!

 
Zostań wolontariuszem ! PDF Drukuj Email
czwartek, 11 sierpnia 2011 08:39


Nasze hospicjum poszukuje wolontariuszy !
Jeśli tylko dysponujesz czasem i pragniesz pomagać serdecznie Cię zapraszamy ! W ulotce przeczytasz więcej informacji, a także w zakładce Wolontariat.

 
Już zbliża się sierpniowe spotkanie ! PDF Drukuj Email
piątek, 05 sierpnia 2011 06:19

Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze comiesięczne spotkanie hospicyjne, które odbędzie się 9 sierpnia o godz. 17tej. Rozpoczęcie jak zwykle Mszą Świętą w Oratorium kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Na spotkanie w sposób szczególny zapraszamy chętnych do włączenia się do naszej wspólnoty i posługi. Więcej przeczytasz w zakładce Wolontariat.

 
Lipcowe spotkanie wolontariuszy PDF Drukuj Email
czwartek, 04 sierpnia 2011 16:45

12 lipca w siedzibie hospicjum odbyło się comiesięczne spotkanie wolontariuszy i osieroconych rodzin. Spotkanie jak zwykle było poprzedzone Mszą Świętą, którą celebrował ojciec Jarosław Duraj SJ w Oratorium kościoła. Na spotkaniu mieliśmy okazję posłuchać o misjach w Chinach, w których uczestniczy ojciec Jarosław, a także zobaczyliśmy relacje z życia misjonarzy w Brazylii i Kamerunie. Z przekazanych relacji misjonarzy mogliśmy doświadczyć ogromnej mocy Ducha Świętego działającego w świecie.

 
« pierwszapoprzednia61626364656667686970następnaostatnia »

Strona 70 z 71

1 % dla Hospicjum


Jeśli jesteś emerytem, rencistą możesz przekazać swój 1% wypełniając prostą deklarację PIT OP

Pobierz tu PIT OP


JUŻ WKRÓTCE ROZPOCZĘCIE AKCJI ZDOBYWAMY SZCZYTY

1.05.2018-30.11.2018

REGULAMIN AKCJI

KARTA UCZESTNIKA - PDF

KARTA UCZESTNIKA - DOCHospicjum otrzymało dotację z Fundacji PKO Bank Polski na zakup ssaka niezbędnego do udzielania pomocy chorym.

DZIĘKUJEMY!


Ważne informacje

Data

26 Kwietnia 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Artemon, Klaudiusz,
Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria,
Marzena, Spycimir
Do końca roku zostało 250 dni.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie
Copyright 2010.