Dotacje, konkursy PDF Drukuj Email

Dotacje przyznane w roku 2016 r. - w trakcie realizacji

Dotacja ze środków Gminy Pszczyna

1. Realizacja zadania publicznego: Prowadzenie opieki paliatywnej w domu przewlekle chorych dorosłych mieszkańców gminy Pszczyna w ramach hospicjum (prowadzenie magazynu, zakup leków, materiałów opatrunkowych oraz sprzętu medycznego)

Kwota przyznanej dotacji: 44 600 złotych

Terminy realizacji: 31.12.2016 r.

Dotacja ze środków Gminy Goczałkowice-Zdrój

Realizacja zadania publicznego: Sprawowanie opieki nad osobami schorowanymi, przewlekle chorymi oraz osobami w terminalnym okresie choroby nowotworowej.

Kwota przyznanej dotacji: 17 500 złotych

Termin realizacji: 31.12.2016 r.

Dotacja Fundacji PKO Banku Polskiego
Zadanie: Zakup ssaka niezbędnego do udzielenia pomocy chorym pozostającym pod opieką Hospicjum.

Przyznana kwota: 3 000 złotych

W trakcie rozliczenia

Dotacje przyznane w roku 2015 r. - zakończone

Kwota przyznanej dotacji: 44 600 złotych

2. Realizacja zadania publicznego: Realizacja I etapu budowy Hospicjum – Domu Ojca Pio przy ulicy Skłodowskiej-Curie w Pszczynie

Kwota przyznanej dotacji: 300 000 złotych

3. Realizacja zadania publicznego: Szkolenie podwyższające umiejętności i kwalifikacje w posłudze chorym w Hospicjum Świętego Ojca Pio w Pszczynie

Kwota przyznanej dotacji: 50 000 złotych

Terminy realizacji: 31.12.2015 r.

Kwota przyznanej dotacji: 17 500 złotych

Termin realizacji: 31.12.2015 r.

Dotacje przyznane w roku 2014 r. - zakończone

Kwota przyznanej dotacji: 47 000 złotych

Termin realizacji: 31.12.2014 r.

Kwota przyznanej dotacji: 18 000 złotych

Termin realizacji: 31.12.2014 r.

Dotacje przyznane w roku 2013 r. - zrealizowane

Dotacja ze środków Gminy Pszczyna

Realizacja zadania publicznego: "Prowadzenie opieki paliatywnej w domu przewlekle chorych dorosłych mieszkańców gminy Pszczyna w ramach hospicjum (prowadzenie magazynu, zakup leków, materiałów opatrunkowych oraz sprzętu medycznego)"

Kwota przyznanej dotacji: 47500 złotych

Termin realizacji: 31.12.2013 r.

Dotacja ze środków Gminy Goczałkowice-Zdrój

Realizacja zadania publicznego: "Sprawowanie opieki nad osobami schorowanymi, przewlekle chorymi oraz osobami w terminalnym okresie choroby nowotworowej."

Kwota przyznanej dotacji: 6000 złotych

Termin realizacji: 31.12.2013 r.

Dotacje przyznane w roku 2012 r. - zrealizowane

Kwota przyznanej dotacji: 47500 złotych

Termin realizacji: 31.12.2012 r.

Kwota przyznanej dotacji: 6000 złotych

Termin realizacji: 31.12.2012 r.

Dotacje przyznane w roku 2011 r. - zrealizowane.

Kwota przyznanej dotacji: 47500 złotych

Termin realizacji: 31.12.2011 r.

Dotacja ze środków Gminy Goczałkowice-Zdrój

Realizacja zadania publicznego: "Sprawowanie opieki nad osobami schorowanymi, przewlekle chorymi oraz osobami w terminalnym okresie choroby nowotworowej"

Kwota przyznanej dotacji: 5000 złotych

Termin realizacji: 31.12.2011 r.

AKCJA ZDOBYWAMY SZCZYTY

1.05.2017-30.11.2017