Szkolenia, rekolekcje PDF Drukuj Email

Rekolekcje w Hałcnowie

Zapraszamy na Dni Skupienia organizowane przez Hospicjum Św. Kamila w Bielsku-Białej, które rozpoczną się dnia 2 września 2011 (piątek) o godz. 18.00, a zakończą się dnia 4 września 2011 (niedziela) po obiedzie około godz. 14.00.
Rekolekcje poprowadzi ks. Adam Trzaska z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Rekolekcje prowadzone będą w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Serafitek w Hałcnowie przy ul. Małgorzaty Szewczyk 24.

W sprawie zgłoszeń można kontaktować się na nr tel. 601243415 lub z Hospicjum Św. Kamila: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,tel.: (33) 811 03 67

Szkolenie w Krakowie

12 sierpnia br. w siedzibie Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie o godz. 9.30 odbędzie się szkolenie "Ochrona danych osobowych w organizacji" skierowane do zarządzających hospicjami.

Szkolenie w Bielsku-Białej

7 kwietnia o godzinie 16.30 w Izbie Lekarskiej w Bielsku-Białej odbyło się szkolenie prowadzone przez lekarzy Hospicjum Św. Kamila pt. “Układ oddechowy - choroby nowotworowe, postępowanie w okresie terminalnym”.

AKCJA ZDOBYWAMY SZCZYTY

1.05.2017-30.11.2017